fbpx

O nas

Witaj na naszej stronie!

Skoro tutaj jesteś to oznacza, że chcesz dowiedzieć się więcej o ludziach, którzy wykonują swoją pracę z pasją.

Za marką brassev stoją dwie osoby – ojciec i córka.
Ojciec czyli ja Piotr. Mam za sobą ponad 20 – letnie doświadczenie w pracy z mosiądzem. W tym czasie wykonałem setki nowych klamek, szyldów i rozet. Ponad dwie dekady pracy z mosiądzem pozwoliły mi nie tylko tworzyć nowe przedmioty z mosiądzu, ale również je odnawiać. Zajmując się restaurowanie mosiężnych elementów dokładnie poznałem warsztat pracy i doceniłem kunszt rzemieślników wykonujących wspaniałe przedmioty z mosiądzu na przestrzeni ostatnich wieków. Realizując takie projekty jak klamki, uchwyty, czy drobne elementy dekoracyjne nauczyłem się dbać o każdy szczegół przedmiotu, który wykonuje.

Począwszy od wyboru wysokiej jakości surowców, poprzez ich staranną obróbkę. W swojej zawodowej karierze miałem również okazję tworzyć również duże przedmioty jak stoliki, czy żyrandole. Praca nad takimi projektami nauczała mnie, że doświadczenie oraz wiedza musi iść w parze z nowoczesnym podejściem. Dziś mogę powiedzieć, że jesteśmy przygotowani do realizacji, nawet najbardziej ambitnego projektu, który nam przedstawisz.

Córka, czyli ja Roksana. Odwaga, marzenia i chęć robienia śmiałych rzecz. Wszystko to stoi za realizacją pomysłu, który zrodził się jeszcze w trakcie studiów. Pomysł był prosty – stworzyć markę, który będzie symbolem wartości, które osobiście cenie. Dbałość o szczegóły, szacunek dla rzemieślniczej pracy oraz piękno. Wszystko to doprowadziło mnie właśnie tutaj do tego sklepu internetowo. Dziś wspólnie z moim tatą tworzymy przedmioty, które zdobią klasyczne i nowoczesne przestrzenie. Nasze projekty znajdują się zarówno w prywatnych domach, jak i miejscach publicznych, a najważniejsze jest to, że możemy realizować swoje pasje uszczęśliwiając tym samym naszych klientów.

Brassev to w 100 % rodzinna i tworzona w Polsce marka starannie wykonanych przedmiotów z mosiądzu. Wszystko co znajdziesz w naszym sklepie jest wykonane własnoręcznie. Stawiamy sobie za cel tworzenie pięknych ręcznie robionych przedmiotów. Naszym priorytetem jest jakość wykonania oraz spełnieni oczekiwań osób, które chcą z nami zadbać o swoje wnętrza.
W naszej standardowej ofercie znajdują się uchwyty, ale podejmujemy się realizacji również indywidualnych projektów.

Skontaktuj się z nami, przedstaw swój pomysł i czekaj na realizację!

Top
X